V tomto obchode nájdete už dve nádoby napapier. Prvá je obyčajná nádoba, vhodná kdekoľvek potrebujete mať praktické miesto na zber. Druhá je s pridanou hodnotou, pričom z každej zakúpenej nádoby pôjde čiastka dve eurá na adopciu stromu v prvej súkromnej rezervácii Vlčia. Obdržaním nádoby prispejete k častejšiemu používaniu slova recyklácia a pomôžete ochrániť les.

Produkty

Filtre

Zobrazené 1–2 z 2 produktov

Ak by ste chceli nádobu do svojej firmy vo väčšom počte, neváhajte sa obrátiť na môjho foundera a obchodného zástupcu na info@napapier.sk alebo telefonicky +421902291212


Od 19.1.2019 si ma môžete kúpiť aj vo Fresh Markete v papiernictve Mopa´s Copy. Je to na prízemí vedľa zadného vchodu do komplexu na Rožňavskej 1A v Bratislave. Pevne verím, že to nebude jediná predajňa, kde sa budem tento rok predávať bez stojného a poštovného.


mopas copy_2png


S radosťou oznamujem, že sa od 26.2.2018 pradávam v jednom z najstarších papierníctiev v Bratislave. Takže, ak uprednostňujete osobný odber zastavte sa na Palackého 3 v Merkantile a pýtajte sa na mňa.


MerkantilpngSom navrhnutý tak, aby ma bolo schopné odniesť a vysypať aj 9 ročné dieťa, ako tento chalan.

A v tom je kúsok nádeje do budúcnosti. Na fotografii nesie jeden z prvých skušobných prototypov, ktorých bolo celkovo osem, kým začali poslúchať a zadali sa do výroby.